Kvartira U Samogo Moria

  • 30 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka
  • 3 goście
  • 2 łożka

Apartament Kvartira U Samogo Moria Odessa o powierzchni 30 m² jest usytuowany prawie 5 min jazdy od Arcadia i dysponuje prywatnym balkonem. Na terenie apartamentu jest fryzjer.

Apartament oferuje balkon i miejsce do pobytu dziennego, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Obiekt noclegowy zapewnia kabinę prysznicową walk-in, oddzielną toaletę i umywalkę. Ponadto w łazience znajdują się suszarka do włosów.

Miłośnicy sportu docenią takie atrakcje jak wędrówki piesze oferowane w obiekcie noclegowym.

Ten apartament zapewnia gościom wygodę korzystania z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak aneks kuchenny i jadalnia.

Odeski Ogród Zoologiczny znajduje się w odległości 6 km, a Targ Privoz w odległości 7 km. Najbliższa plaża leży w odległości 17 min spacerem. Museum of Interesting Science jest w prawie 4 km. 1-pokojowy apartament Kvartira U Samogo Moria jest położony w prawie 6 km od stacji metra Główny w Odessie.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Kvartira U Samogo Moria Odessa
Kvartira U Samogo Moria!
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Kvartira U Samogo Moria!

4 m od nieruchomości
USD 56 USD 50
za noc
Аркадия На Педогигической 21
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Аркадия На Педогигической 21

5.5
Przyjemnie 2 opinie
120 m od nieruchomości
Apartments Novyi Bereh - 500 М До Моря
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartments Novyi Bereh - 500 М До Моря

162 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko
    7 km

    Stacje kolejowe

    Główny dworzec kolejowy w Odessie
    6 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Zlew

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: do 12:00
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • W pokoju nie ma miejsca dla łóżeczek niemowlęcych.
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy apartament Kvartira U Samogo Moria akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Kvartira U Samogo Moria nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w apartamencie Kvartira U Samogo Moria jest kuchnia?
      W apartamencie Kvartira U Samogo Moria goście znajdą wyposażoną kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.
    • ❓
      Czy apartament Kvartira U Samogo Moria oferuje balkon lub taras dla gości?
      Apartament Kvartira U Samogo Moria dysponuje również prywatny balkon.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko
    7 km

    Stacje kolejowe

    Główny dworzec kolejowy w Odessie
    6 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Kvartira U Samogo Moria Odessa

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij